Poprzedni temat :: Następny temat
Regulamin Forum
Autor Wiadomość
ad-minka 


Dołączyła: 21 Lut 2007
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-18, 23:32   Regulamin Forum

REGULAMIN Forum Dyskusyjnego Serwisu kobieta50plus.pl

1. Poniższy regulamin określa zasady ustanowione przez kobieta50plu.pl polegające na umożliwieniu swoim użytkownikom bezpłatnego uczestnictwa na Forum Dyskusyjnym, będącym miejscem wymiany opinii dotyczących przede wszystkim tematyki interesującej dla kobiet 50plus, ale także wszystkich innych tematów, które interesują użytkowników.

2. Dostęp do Forum Dyskusyjnego mają wszyscy użytkownicy Internetu.

3. Użytkownik, który umieścił opinię w Forum Dyskusyjnym kobieta50plus.pl jest traktowany jak uczestnik Forum Dyskusyjnego.

4. Jedynie użytkownik posiadający profil w Forum Dyskusyjnym kobieta50plus.pl ma możliwość zakładania nowych tematów na forum.

5. Uczestnicy Forum Dyskusyjnego publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis kobieta50plus.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach Forum Dyskusyjnego.

6. Zarejestrowany uczestnik Forum Dyskusyjnego musi uprzednio uzyskać zgodę Serwisu kobieta50plus.pl (kontakt@kobieta50plus.pl) na zamieszczenie ankiety, ogłoszenia, prośby, informacji, reklamy i itp.

7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników Forum Dyskusyjnego treści:
a. nawołujących do pogardy, dyskryminacji, nienawiści i przemocy w jakiejkolwiek formie, lub treści, które takie czyny usprawiedliwiają lub gloryfikują;
b. słów wulgarnych i obrażających innych użytkowników Forum. Dopuszczalna jest ironia, ale w granicach rozsądku;
c. stojących w sprzeczności z polskim prawem;
d. propagujących piractwo (zawierających odnośniki do stron z nielegalnymi plikami, nielegalnym oprogramowaniem, itp.);
e. stanowiących przekaz reklamowy.

8. W celu utrzymania porządku i przejrzystości Forum Dyskusyjnego jego uczestnicy zobowiązani są do:
a. nieduplikowania postów i tematów;
b. nadawania nowym wątkom przejrzystych tytułów;
c. umiarkowanego korzystania ze znaków specjalnych i środków graficznych, w tym emotikonów oraz powiększonej czcionki;
d. przestrzegania "zasady wzajemności";
e. przestrzegania ogólnie przyjętej kultury języka.

9. Serwis kobieta50plus.pl zastrzega sobie prawo do blokowania adresów IP należących do uczestników Forum Dyskusyjnego, którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia zawarte w pkt. 7 i 8.

10. Serwis kobieta50plus.pl zastrzega sobie możliwość przeredagowywania dowolnych fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu. W szczególnych przypadkach Serwis kobieta50plus.pl zastrzega sobie możliwość ich usuwania.

11. Na pisemne i uzasadnione żądanie Serwis kobieta50plus.pl może również przekazać sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom pozostające w jej posiadaniu dane uczestników Forum Dyskusyjnego naruszających postanowienia pkt. 6 i 7 niniejszego Regulaminu.

12. Serwis kobieta50plus.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia Forum Dyskusyjnego kobieta50plus.pl

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Serwis kobieta50plus.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Przystępując do Forum Dyskusyjnego kobieta50plus wyrażasz zgodę:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).

ad-minka za Serwisem kobieta50plus.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group